Чемпіон світу

Студент Глухівського агротехнічного інституту імені С.А. Ковпака СНАУ Даніїл Сагайдак (21КІ) став переможцем Міжнародних змагань із робототехніки.

У номінації «Гонки» майбутній комп’ютерник посів перше місце та здобув звання «Чемпіон світу». Вихованці гуртка «Робототехніка» Глухівського центру позашкільної освіти команда «Smart-choice», до складу якої увійшов Даніїл, також показала високий результат і стала призером у чотирьох номінаціях із п’яти.

За інформацією методиста науково-технічного відділу МЦПО Ольги Литвинової, юні конструктори та винахідники змагалися серед 46 команд із 12 країн світу (Україна, Китай, Аргентина, Індія, Росія, США, Грузія, Японія, В’єтнам, Ізраїль, Бразилія, Мексика). Підготував команду керівник гуртка Павло Сагайдак.