Ознайомилися з моделюванням в CAD-системах

У ГАТІ СНАУ викладач першої категорії Олександр Гапич зі студентами заочного відділення 26-МБП групи провів відкрите заняття з дисципліни "Моделювання і САПР ТП АПК" на тему: "Технології і засоби графічного моделювання в CAD-системах".

Серед іншого Олександр Миколайович пояснив студентам поняття «моделювання» як процес складання опису, необхідного для створення в заданих умовах ще не існуючого об'єкта. Педагог ознайомив студентів-заочників із системою автоматизованого проектування (САПР), що поєднує технічні засоби, математичне та програмне забезпечення, параметри та характеристики яких вибирають із максимальним врахуванням особливостей задач інженерного проектування та конструювання.

Отримані знання допоможуть фахівцям вирішувати навіть найскладніші завдання на робочому місці.