Старт нового навчального року

31 серпня в Глухівському агротехнічному інституті імені С. А. Ковпака СНАУ відбулося перше в новому навчальному році засідання педагогічної ради.

Розпочалося засідання привітанням директора інституту Анатолія Васильовича Литвиненка з присвоєнням йому почесного звання «Заслужений працівник освіти України». Крім того, дипломи, грамоти та подяки були вручені завідувачу бібліотеки Ользі Іванівні Зуєвій, завідувачу підготовчого відділення Оксані Григорівні Вілковій, завідувачу навчально-методичного кабінету Ірині Вікторівні Хлонь, завідувачу народного музею С. А. Ковпака Надії Олексіївні Зайцевій, викладачам Аллі Вікторівні Шаман, Ганні Вікторівні Мелуті, Олексію Олександровичу Ткачову та Віктору Анатолійовичу Сашньову.

Секретарем педагогічної ради було обрано Ганну Вікторівну Мелуту.

Згідно з порядком денним директор підвів підсумки роботи колективу в 2016-2017 н. р., окреслив основні напрямки діяльності в новому році. Затверджено також склад педагогічної ради та план її роботи.

Наступним питанням порядку денного було заслухано доповідь методиста інституту Олександра Федоровича Гладушки про план роботи закладу на поточний навчальний рік.

Педагогічною радою затверджені також положення, що регламентують окремі напрями діяльності інституту, типові навчальні програми з дисциплін, інструкції щодо ведення записів у журналах навчальних груп.