Здоров’я молоді – здоров’я нації

У рамках тижня природничо-математичних дисциплін викладач ГАТІ СНАУ Світлана Голайбо провела зі студентками 11Ф групи тренінг на тему: «Репродуктивне здоров’я молоді».

Під час заходу педагог висвітлила проблему моральної підготовки молоді до дорослого життя, розкрила суть поняття «репродуктивне здоров’я». Також розповіла про хвороби, що передаються статевим шляхом, способи їх передачі та негативний вплив шкідливих звичок на репродуктивну систему.

Крім цього, у процесі проведення тренінгу студентки виступали з тематичними повідомленнями, готували (малювали) проекти-презентації, активно висловлювали власну точку зору щодо проблемних питань.

За словами викладача, такі заходи необхідно проводити для формування в молодих людей статевої етики, розуміння необхідності дотримання культури статевих стосунків і свідомого ставлення до свого здоров’я.