Глухів у житті Георгія Нарбута

Студенти 11КІ групи на чолі з куратором Наталією Середою відвідали Національний заповідник «Глухів».

Науковий співробітник установи Олександр Мірошниченко з майбутніми комп’ютерниками провів просвітницьку бесіду, присвячену 135-ти річчю від Дня народження земляка, художника, графіка, одного із засновників і ректорів Української Академії Мистецтв, автора перших паперових грошей і марок, проектів Герба і Печатки Української держави. Пан Олександр розповів про життя, навчання, історію кохання до відомої заможної глухівчанки Марії, перші творчі пошуки та виставку художніх робіт Нарбута. Продемонстрував невелике тематичне відео.

Крім цього, протягом зустрічі студенти отримували фахові відповіді на свої запитання.