Підготовка бакалавра з будівництва: курс на високі результати

Викладач ГАТІ СНАУ Алла Поцелуєва зі студентами 24-ББП групи провела відкрите заняття з предмету «Опір матеріалів» на тему: «Визначення геометричних характеристик складного поперечного перерізу».

Майбутні будівельники, поєднуючи теорію з практикою, виконували індивідуальні завдання та проводили розрахунки з визначення площ поперечного перерізу відносно центральних осей і згинальних моментів. Крім того, вони робили висновки з використання швелера та кутника під час проведення реконструкції, адже це забезпечить надійність та довговічність елементів будівель при їх експлуатації.

Алла Анатоліївна зауважила, що такі уроки спрямовані на високі кінцеві результати та всебічний розвиток особистості. Також педагог назвала студентів, які під час заняття показали глибокі знання з фахових дисциплін і практичного досвіду: А. Петьоріна, І. Рубана, Т. Цигикала та О. Солощенка.