Велика спадщина Тараса Шевченка

Творчі студенти Глухівського агротехнічного інституту імені С.А. Ковпака Сумського НАУ стали учасниками літературного онлайн-марафону, присвяченого пам’яті Тараса Шевченка «Єднаймо душі словом Кобзаря!».

Яна Харченко, Гліб Осьмаков, Тетяна Кохан й Артем Найденко декламували уривки з поезії «Думка» («Тече вода в синє море…») українською, англійською, польською та німецькою мовами та твір «Лілея».

До онлайн-марафону, організованого ДУ «Навчально методичний центр ВФПО» спільно з ВСП «Технолого-економічний фаховий коледж Білоцерківського НАУ», долучилися понад 600 шанувальників рідного слова (студентів, викладачів і співробітників навчальних закладів України).

Під час заходу учасники читали поезії Тараса Шевченка та про нього, зокрема, різними мовами; виконували мініатюри та музичні номери; демонстрували виставки тощо.