Вчимося себе реалізовувати

У конференц-залі інституту відбулася планова нарада представників адміністрації зі студентським активом.

Голова Центру молодіжної політики Альона Волкова відзвітувала про виконану роботу кожного департаменту: проведені заходи, волонтерську діяльність, а також Альона розповіла про найближчі плани.

Директор ГАТІ СНАУ Анатолій Литвиненко закликав студентську молодь бути активними, задіювати якомога більше студентів у спортивних, культурних та наукових заходах. До цього Анатолій Васильович додав, що основний обов’язок Центру молодіжної політики – захист інтересів студентства.

Такі засідання дають можливість адміністрації навчального закладу разом із самоврядування розпланувати роботу та визначити деякі організаторські моменти в діяльності студентського колективу.