Універсальна мова Всесвіту

25 лютого викладач Тетяна Лазарєва для студентів 11ПЕ групи провела відеолекторій з математики, що проходив у рамках проведення року математичної освіти в Україні.

Під час заняття студенти переглянули науково-популярний фільм «BBC. Мова Всесвіту» та провели дискусію на цю тему.

Мабуть, кожен задавався питанням, навіщо потрібні всі ці рівняння, синуси, логарифми? Чи не даремно це все, де це стане в нагоді в реальному житті? Завдяки цьому фільму викладач змогла популярно пояснити: яке втілення знаходять, здавалося б, абстрактні математичні теорії та чому вони випереджають практичне застосування на кілька століть уперед.

За словами Тетяни Анатоліївни, найголовніше, що варто зрозуміти з цього фільму: математика – це гра, мова, спосіб міркувань, мистецтво. Математика набагато ближче до музики, ніж до інженерної справи. Математика – це прояв зовнішнього світу й водночас відображення внутрішнього.