Болючий пам’яті уламок

З нагоди відзначення Дня пам`яті жертв голодомору в електронній залі бібліотеки Глухівського агротехнічного інституту ім. С.А. Ковпака Сумського НАУ Ніна Шакотько провела для студентів 21М групи виховну годину «Болючий пам’яті уламок».

Ніна Іванівна познайомила присутніх із маловідомими фактами про голодомор: чисельність втрат серед українців за період голодомору, визнання голодомору 1932-1933 років геноцидом українського народу. Студенти мали змогу переглянути літературну виставку «Страта голодом», на якій представлені книги, присвячені пам`яті мільйонів українських селян, загиблих мученицькою смертю від голоду, та відео-спогади очевидців цього страшного періоду в українській історії.

Проведений захід допоміг студентам більше дізнатись про трагедію голодомору в Україні та його жахливі наслідки.