Закріплення матеріалу в ігровій формі

Тиждень циклової комісії комп’ютерних дисциплін та інженерної графіки продовжується. Викладач Світлана Колесник зі студентами 12АІ групи провела інтелектуальну гру «Віртуальний драйв».

Захід відбувся для закріплення знань із матеріалу, що виносився на дистанційне навчання. Гра складалася з п’яти турів: «Хто швидше», ребуси, «Гонка за лідерством», «Капітани», анаграми.

За словами педагога, всі студенти були активними та показали високий рівень знань. Аналіз проведення гри дав змогу зробити висновок: вона сприяє розширенню кругозору, поглибленню знань, адже, захопившись грою, студенти не помічають, що навчаються. Варто зазначити, до активної діяльності залучаються навіть найпасивніші студенти.

Застосування гри на заняттях інформатики є одним із найефективніших підходів у навчанні, тому що він полегшує засвоєння інформації, активізує уважність, а також вчить навчатися самостійно.