Екскурсія: викладачі-ентузіасти, партизанське з’єднання та сучасні захисники

Напередодні сторіччя від Дня народження викладача-ветерана педагогічної праці Миколи Дмитровича Білобаби студенти 11ПБ групи на чолі з куратором Іваном Степченком відвідали народний музей С.А. Ковпака.

Під час екскурсії завідуюча музеєм Надія Зайцева розповіла про видатних викладачів-ентузіастів. Зосередила увагу на Миколі Дмитровичу, постать якого є прикладом для молодих людей. Педагог 57 років свого життя присвятив підготовці фахівців для АПК, а у 90-річному віці навіть навчився користуватися ноутбуком.

Студенти оглянули й інші зали, де зібрані унікальні експонати, які стосуються життя Сидора Ковпака, партизанського з’єднання під його командуванням, та присвячені сучасним захисникам України.