В очікуванні тепла

У малій спортивній залі Глухівського агротехнічного інституту імені С.А. Ковпака СНАУ пройшли змагання з юніорського пляжного волейболу.

Участь у турнірі взяли команди з Глухівських шкіл: ЗОШ №2 і НВК №4. У процесі нелегкої боротьби перемогу здобули гравці четвертої школи Аліна Юдіна та Дар’я Гордієнко; другими стали Антоніна Одливанець і Вікторія Краснохружська (НВК №4); третю сходинку посіли учні другої школи Анастасія Дещенко й Олександра Мехедок, які тренуються в ГАТІ СНАУ; відповідно четверте місце дісталося наймолодшим учасницям – Ульяні Сашньовій і Поліні Маслюк (ЗОШ №2).

Заступник директора з виховної роботи ГАТІ Денис Овсянко привітав учасників у стінах вишу та вручив грамоти директора й солодощі переможцям і призерам.

Гравці жіночої збірної команди інституту Юліана Голуб і Юлія Попова слідкували за виконанням правил. Секретарем змагань був студент 31Бух групи Владислав Михайленко.