У світі минувшини

11 лютого викладач Світлана Назаренко разом зі студентами 11АГ групи відвідали екскурсійний маршрут «З історії козацьких поселень на Глухівщині» музею археології Національного заповідника «Глухів».

Захід відбувся в рамках тижня педагогічної майстерності циклової комісії суспільних дисциплін.

Молодим людям розповіли про історію заповідника та провели залами музею археології: від давнини до сьогодення. Основою екскурсійного маршруту стала козацька зала. Студентів ознайомили з археологічними пам’ятками XVII-XVIII століття, показали тематичний відеолекторій. Зі слів викладача, найбільше їх зацікавили експонати будівель у Глухові та на Глухівщині.

До того ж екскурсовод Олександр Мірошниченко розповів студентам, як можна відшукати власне козацьке коріння – у тих, хто родом із Слоута, Обложок, Полошок, Шевченкового, Глухова на те багато шансів. Отриману інформацію молоді люди використали під час дослідження своїх родоводів.