Фінансова грамотність як складова успішного життя

Студентки відділення економіки та інформаційних технологій ГАТІ СНАУ Юлія Самоха та Юлія Полякова взяли участь у IV конкурсі для здобувачів передвищої освіти Всеукраїнського соціального проекту «SCHOLARSHIP в Україні».

Цей проект створено для заохочення та стимулювання здібних українських студентів, розвитку та підвищення рівня фінансової грамотності та підприємливості серед молоді.

Статті дівчат про фінансову грамотність як складову успішного життя стали кращими серед робіт студентів 31М, 11ФБП, 21ФБП, 31Ф, 31Бух, тому й були надіслані для участі в конкурсі. Підготувала студенток керівник клубу «Фінансова грамотність» Наталія Маринченко.

Юлія Самоха та Юлія Полякова отримали сертифікати учасників, грамоти та книжки. Під час нагородження заступник директора з навчальної роботи Наталія Горох зазначила, що знання здатні приносити прибуток.