Конфлікти та способи їх вирішення

У рамках проведення тижня педагогічної майстерності ЦК суспільних дисциплін Ірина Марченко зі студентами 21М групи провела заняття з основ психології.

Молоді люди розглянули тему: «Конфлікти та способи їх вирішення».

Кожного дня ми спілкуємось з різними людьми, обмінюємося інформацією, висловлюємо свою точку зору, яка інколи може не співпадати з думкою інших. Як результат, може виникнути суперечка, зіткнення протилежних думок, конфліктна ситуація. Виникнення конфліктів в нашому житті є неминучим явищем, адже всі ми різні, зі своїми рисами характеру, темпераментом, інтересами, цінностями,
– стверджує психолог інституту Ірина Марченко.

Зокрема, на занятті мова йшла про те, що являє собою конфлікт, які можуть бути причини його виникнення, які особливості поведінки учасників конфлікту. Студенти висловили думки щодо окремих конфліктних ситуацій і як можна було б вчинити в кожній з них.

Наприкінці заняття обговорили, які існують стратегії виходу з конфліктної ситуації, та визначили, які стратегії переважають у кожного з них під час виникнення конфлікту.