Професійний шлях практичного психолога

28 січня психолог інституту Ірина Марченко взяла участь в онлайн-марафоні, присвяченому 30-річчю психологічної служби системи освіти України.

Спочатку з привітальним словом виступили директор Українського науково-методичного центру практичної психології і соціальної роботи АПН України Віталій Панок і т.в.о. ректора Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Сергій Грицай.

Завідуюча навчально-методичним центром психологічної служби Ірина Марухина говорила про професійне становлення особистості спеціаліста, організацію професійної супервізії для фахівців служби та підвищення кваліфікації.

Також під час марафону цікавим досвідом щодо вибору професійного шляху практичного психолога поділилася з колегами Інна Буханевич (м. Київ).

Цей захід був лише початком, адже марафон триватиме цілий рік, протягом якого проходитиме низка заходів для допомоги в роботі служби,
– говорить Ірина Марченко.