Шляхи налагодження діалогу влада-молодь

17-19 листопада Голова Центру молодіжної політики ГАТІ СНАУ Альона Волкова взяла участь у Student Growing Up Forum, що проходив на базі Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова.

На заході мова йшла про роботу студентських самоврядувань у вишах України, громадські організації, які можна створити в навчальних закладах, обговорювали «Студентський пакет законодавчих ініціатив», що дає студентам новий Закон України про освіту» тощо. До всього, активісти студентського самоврядування «погралися» в нечесні вибори.

Як зазначає організатор заходу на своїй сторінці в мережі Facebook Микита Андреєв, у підсумку зустрічі була ухвалена важлива резолюція, що буде оприлюднена незабаром.

Учасникам форуму провели екскурсію університетом та Харковом.