Професійне зростання

24 листопада психолог інституту Ірина Марченко взяла участь в онлайн-семінарі для практичних психологів «Психокорекція підлітків із психопатичними формами поведінки та акцентуаціями характеру».

У рамках заходу методист навчально-методичного центру психологічної служби Анна Растроста ознайомила з характерологічними особливостями підлітків із психопатичними формами поведінки й акцентуаціями. Крім цього, мова йшла про форми корекції поведінкових проявів і створення умов для гармонізації розвитку дітей.

Протягом семінару психологи ділилися своїм досвідом роботи в наданні підтримки підліткам із зазначеними вище проблемами.

За словами Ірини Владиславівни, така практика стане в нагоді для подальшої роботи в цьому напрямку.