«Я на сторожі коло їх поставлю слово…»

Студенти ГАТІ СНАУ взяли участь у першому етапі ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Змагання проходили в онлайн-режимі.

Серед юних знавців рідної мови І рівня (І курс) кращими визнали роботи Гліба Осьмакова (11КІ, викладач Олеся Шумара) та Тетяни Кохан (11Ф, викладач Світлана Зайнуліна), друге місце розділили Север’ян Шевченко (12АІ, викладач Ганна Мелута) та Тимофій Ткаченко (11КІ, викладач Олеся Шумара), третіми стали учні Ганни Мелути Юлія Ященко (11АГ) та Павло Мінченко (11АІ).

Учасники ІІ рівня (ІІ-ІІІ курси) розподілили місця наступним чином: перше – Ольга Володько (31М, викладач Світлана Зайнуліна); друге – Ілля Мелешко (21АГ, викладач Ганна Мелута) й Анна Поповченко (21Ф, викладач Світлана Зайнуліна); третє – Артем Найденко (21АІ, викладач Ганна Мелута) й Богдан Оничко (21Ф, викладач Світлана Зайнуліна).

Вітаємо переможців і бажаємо успіхів в обласному етапі.