Міжнародний проект в онлайн-режимі: день перший

У Глухівському агротехнічному інституті імені С.А. Ковпака СНАУ розпочав роботу семінар «Процеси заготівлі сіна та силосу з урахуванням налаштування й обслуговування жаток».

Онлайн-семінар проходить у рамках українсько-німецького проекту «Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України» під наставництвом німецького експерта Бернда Хенна.

Участь у заході беруть представники ГАТІ СНАУ, Мирогощанського аграрного коледжу, Житомирського агротехнічного коледжу, Золочівського фахового коледжу Львівського НАУ, Рогатинського державного аграрного коледжу, науково-методичного центру ВФПО.

Завідувач відділення агроінженерії Вячеслав Чалий, заступник директора з навчально-виробничої роботи Олександр Дещенко, голова циклової комісії агроінженерних дисциплін Євгеній Авраменко та викладачі: Сергій Горох, Сергій Сашньов, Віктор Сашньов, Світлана Рева, Олександр Гапич й Олександр Бірюк разом із колегами здійснили налаштування конференц-техніки й обговорили технічну реалізацію семінару.