Оцінювання знань: поради німецьких експертів

Педагоги Глухівського агротехінституту взяли участь у семінарі «Розроблення тестів для електронної системи іспитів», який відбувся в рамках реалізації спільного українсько-німецького проекту «Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України».

Експерт із питань методики викладання, керівник навчального центру в м. Майсен (Німеччина) доктор Керстін Ваквіц ознайомила українських колег із методикою складання ефективних іспитів, зокрема, тестами множинного вибору, таксономією та встановленням процентної частки певних рівнів складності.

Наступного дня представили результати попередньої роботи та обговорили причину допущення помилок. Після цього Наталія Гончарова, Вячеслав Чалий і Василь Литвиненко створювали підсумкові тести за трьома рівнями складності для спеціальностей: «Агрономія», «Агроінженерія» та «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».

За підсумками двох днів семінару «Розроблення тестів для електронної системи іспитів» учасники отримали сертифікати.