Навчальна практика з професіоналами

Студенти 31АІ групи під керівництвом начальника відділу сервісу ТОВ «KUHN-Ukraine» зібрали сіноворушилку.

У третьокурсників-агроінженерів триває навчальна практика з предмету «Сільськогосподарські машини». Під час занять молоді люди вивчають будову, принципи роботи та регулювання сільгосптехніки. Завдяки співпраці з партнерами-виробниками в розпорядженні студентів солідний перелік різноманітного обладнання, яке застосовують сучасні агропідприємства.

Передусім начальник відділу сервісу ТОВ «KUHN-Ukraine» Віктор Шевчук порадив майбутнім агроінженерам збирання будь-якої техніки завжди розпочинати з інструкції, навіть тоді, коли здається, що ти відмінно знаєш те чи інше обладнання. У новому випуску можуть бути хай невеликі, але зміни, не врахувавши які, зрештою, доведеться розбирати агрегат і збирати заново. Це може вкрай негативно вплинути на робочі характеристики, бо є деталі, що ідеально виконують свої функції тільки тоді, коли їх з’єднують один раз. Мовляв, більшість виробників передбачає, що основу техніки мають зібрати раз і назавжди, а змінювати лише робочі органи. Після вступної частини студенти 31АІ групи взялися збирати сіноворушилку GF7902, надану ТОВ «KUHN-Ukraine» для навчання фахівців агропромислового комплексу. Під керівництвом професіонала майбутні агроінженери перетворили набір запчастин на агрегат у робочому стані.

Після низки практичних семінарів, які відбулися в рамках міжнародного німецько-українського проекту, рівень викладацької майстерності зріс, але коли зі студентами своїми знаннями та навичками діляться найкращі фахівці провідних виробників техніки – ті, хто щодня працюють із цими агрегатами, результат усе ж таки кращий, – поділився думками Євгеній Авраменко, викладач спецдисциплін, голова циклової комісії агроінженерних дисциплін.