Козацькому роду нема переводу!

14 жовтня студенти інституту, які мешкають у гуртожитках, активно відсвяткували потрійне свято – День захисника України, День Українського козацтва та Покрову Пресвятої Богородиці.

Захід розпочався з презентаційного семінару військово-патріотичного спрямування під керівництвом інструкторів курсу "Школа Мужності" Глухівського військово-патріотичного клубу "Мужність". Хлопці та дівчата ознайомились із макетами зброї, отримали певний досвід із надання домедичної допомоги та наочно побачили, як відбувається штурм будівлі.

Далі пройшов волейбольний турнір між командами 2 та 3 гуртожитків, перемогу в якому отримали юнаки з гуртожитку №3.

Після обіду відбулися традиційні змагання «Козацькі забави». Викладачі фізичного виховання підготували комплекс різноманітних естафет. Студенти бігали, стрибали, перетягували канат і піднімали дерев’яну колоду. Перемогу в змаганнях отримали хлопці з гуртожитку №3. Заступник директора з виховної роботи Денис Овсянко за підтримки Центру молодіжної політики вишу вручив учасникам змагань грамоти.

До того ж під час святкування дівчата разом із вихователями приготували смачний козацький куліш, млинці й узвар. Усі учасники дійства співали та відгадували загадки. Розійшлися вже надвечір ситі та з гарним настроєм.