Студентська ніч

15 листопада у читальній залі бібліотеки інституту пройшов бібліофестиваль «Зірки майбутнього», присвячений Міжнародному дню студента. Працівники бібліотеки кожному надали можливість розкрити свої здібності.

Студентські роки – це час, коли ти можеш показати свої таланти та спалахнути зіркою, а в цьому тебе підтримають близькі по духу люди. У яскравій і неповторній галактиці інституту минулої ночі сяяли обдарування ГАТІ СНАУ.

Свої кроки до зіркової кар’єри зробили співачка Ангеліна Дерпа, рок-музикант Олександр Матюхін, танцівниці Ярослава Веретьонник, Альона Волкова та Наталія Грибко, гітарист Андрій Захарченко. Зачаровували своїм співом Олександр Білошапка, Єгор Давиденко, Вікторія Татаренко й Альона Євтушенко. Приємно здивувала своїм талантом Анна Волкова, яка читала реп. Олександр Лішунов, Олександр Топчієв і Наталія Грибко декламували власні вірші.

Усю бібліоніч перед очима красувалася виставка «Дивосвіт українського народного мистецтва», на якій представлені унікальні речі з бісеру, дерева, паперу, монеток, тканини і різнобарвних ниток. Це роботи умільців Миколи Полятикіна, Віталія Сергієнка, Дмитра Резника, Вікторії Капелько, Альони Парфєнової, Ольги Гаврилової, Юлії Курган, Ірини Покотило, Вікторії Щигоряєвої, Юлії Тутук, Людмили Москаленко, Оксани Проходи, Олександри Кримової, Вікторії Іванченко, Яни Харченко, Вікторії Татаренко, Єлизавети Галун, Жанни Касьянової та Ірини Мінченко.

Бажаючих навчили запальному танку (у відео нижче). Студенти брали участь у різноманітних конкурсах, за що отримували солодощі та гарний настрій. Разом зі своїми бажаннями до зірок запустили ліхтарики.

Після цього учасники та гості повернулися до теплого приміщення бібліотеки, зігрівалися гарячим чаєм та гучним сміхом від відео «Студентські приколи». Ніч завершилася переглядом фільму «Валеріан і місто 1000 планет», який студенти обрали самостійно.

За словами бібліотекарів та студентів, атмосфера свята була незабутньою.