Кращі серед кращих

6 жовтня на міському стадіоні «Дружба» відбулися змагання з легкоатлетичного кросу в залік спартакіади серед груп нового набору ГАТІ СНАУ.

Серед дівчат у забігу на 500 м з результатом 1 хв 44 с перше місце посіла Дар’я Лупанова (11ПБ). Лише одна секунда відділила від перемоги Анастасію Рибалко (11Ф). Третьою, з результатом 1 хв 49 с, стала Каріна Ізюмова (11БО).

Юнаки змагалися на дистанції 1000 м. Агроіженери не залишили шансів першокурсникам інших спеціальностей. У підсумку кращим став Дмитро Саврацький (12АІ) з результатом 3 хв 7 с. «Срібло» опинилося в руках його одногрупника Олексія Шупика (3 хв 11 с). Знову ж таки одна секунда стала вирішальною вже для Богдана Новикова (11АІ) - з результатом 3 хв 12 с хлопець посів третє місце.

Усім призерам вручили грамоти та солодощі від Центру молодіжної політики вишу.

Варто зазначити, що найкращих обрали з-поміж 38 студентів.