Неперевершені – всі

Напередодні Дня працівників освіти студенти, які мешкають у гуртожитках, вирішили позмагатись у майстерності приготування солодкої випічки.

Дівчата з першого гуртожитку приготували смачний чізкейк. Хлопці з гуртожитку №2 пригощали журі смаколиками з сирною начинкою. А юнаки з 3 гуртожитку спекли традиційний гарбузовий пиріг.

Кожен гуртожиток презентував свою страву. Перед журі був нелегкий вибір, адже проголосувати можна було тільки за одну команду, а кожна страва мала свою родзинку та була презентована по-особливому.

У підсумку з переможцем так і не визначилися, бо в одних була цікава та яскрава презентація, в інших – перевагою стало естетичне оформлення та смакові якості, а в когось припав до душі сам процес приготування. Тому журі одноголосно вирішило вважати кращими представників усіх гуртожитків.

Нагородження учасників цього конкурсу традиційно відбудеться під час урочистостей до Дня студента.