Світ нових можливостей

Із нагоди Всеукраїнського дня бібліотек співробітники книгозбірні Глухівського агротехнічного інституту імені С.А. Ковпака СНАУ провели низку заходів.

Традиційно в цей день бібліотекарі влаштували інтерактивну акцію для студентів-першокурсників. Вони пропонували їм різножанрову художню літературу: фантастику, пригоди, романи тощо. Тих, хто не зміг обрати собі щось до смаку, запросили до книгозбірні.

Пізніше завідувач бібліотеки Ольга Зуєва провела для 11ПЕ групи інформаційну годину «Світ нових можливостей». Під час заняття мова йшла про традиційну бібліотеку та втілення в неї інновацій. Крім цього, студенти переглянули портфоліо бібліотеки нашого вишу, фоторепортаж із бібліоночі та тематичні відео з інтернет-ресурсів.

Також до уваги відвідувачів бібліотеки ГАТІ представлено виставку «Храм, де зберігається духовність». Експозиція містить книжки: «Мадонна перехресть», «Алхімік», «Чорний обеліск», а також видання «Бюлетень Державної наукової сільськогосподарської бібліотеки УААН» та інші.