Підсумки прийому-2020

У Глухівському агротехнічному інституті імені С.А. Ковпака СНАУ відбулося засідання педагогічної ради.

На початку зустрічі директор вишу закликав усіх неухильно дотримуватися карантинних вимог, бути відповідальними, турбуватися про себе та навколишніх.

Відповідальний секретар приймальної комісії Оксана Вілкова підбила підсумки проведеної профорієнтаційної роботи у 2019-2020 навчальному році, а також прийому-2020. Крім цього, Оксана Григорівна ознайомила присутніх з основними напрямками роботи в поточному навчальному році. Зокрема, говорила про підготовчі курси, оновлення й удосконалення роботи з потенційними вступниками, проведення днів відкритих дверей кожного відділення й інституту загалом тощо.

В обговоренні цього питання взяли участь завідувачка заочного відділення Світлана Самофалова та голова циклової комісії комп’ютерних дисциплін та інженерної графіки Світлана Колесник.

У процесі засідання члени педагогічної ради затвердили низку положень.