Звітували практиканти

Студенти відділення електроенергетики ГАТІ СНАУ успішно захистили виробничо-технологічні практики.

Майбутні електрики набували досвіду на різних підприємствах Сумщини та Чернігівщини, зокрема, ПП «Аграрні інвестиції», філіях АТ «Сумиобленерго», ТОВ «Україна», ТОВ «Українська будівельна компанія «Ю Бі Сі», ТОВ «НС «ВУД», ТОВ «НВП «Глобинський свинокомплекс», КП «Глухівський тепловий район» тощо, а також на базі рідного навчального закладу. Молоді люди розповіли про те, що робили, що нового почерпнули та які корективи могли б внести в роботу підприємств.

У підсумку найкращими визнали захисти студентів: Світлани Кушнерової, Олексія Протасенка, Вадима Гаруста (31ПЕ); Сергія Бурноса, Альони Євтушенко, Руслана Лубенця, Андрія Мельниченка, Олексія Бабанського (41Е).

Оцінювали роботи практикантів завідувач відділення електроенергетики Василь Литвиненко, завідувач навчально-виробничими практиками Марина Козлова, викладачі Олексій Ткачов, Павло Чередниченко та Віталій Шельпяков.