«Славні сини українського народу»

В електронній читальній залі бібліотеки інституту пройшла інформаційна година для студентів 11Е групи, присвячена Дню партизанської слави.

Завідуюча народним музеєм С.А. Ковпака Надія Зайцева розповіла про діяльність партизанів Глухівського загону, наших земляків. До того ж Надія Олексіївна не оминула увагою їхні долі та ролі у з’єднанні.

Бажаючих ознайомитися з відомими постатями партизанського руху: командиром партизанського з’єднання С.А. Ковпака Сидором Артемовичем Ковпаком, Петром Леонтійовичем Кульбакою, Іваном Єрофійовичем Лисицею, Петром Максимовичем Голубом, Федором Максимовичем Голубом, Олександром Харитоновичем Румянцевим, Євгеном Опанасовичем Мельниченком, а також героями, які навіть не досягли повноліття – Радиком Руднєвим і Михайлом Семенистим, запрошуємо переглянути відео, підготовлене членами Центру молодіжної політики ГАТІ СНАУ з нагоди свята.