«Час минає – пам'ять залишається…»

22 вересня студенти 22Е групи ГАТІ СНАУ разом із викладачем історії Євгенією Базюк відвідали Глухівський краєзнавчий музей.

До уваги відвідувачів представили відеофільми про глухівські партизанські з’єднання, а також на основі документів та фотоматеріалів детальніше ознайомила присутніх з цим питанням Зайцева Надія. Особливо студентів вразив виступ Юрія Голуба, який розповів історію своєї сім’ї в часи Другої світової війни.

Уперше День партизанської слави відзначався 22 вересня 2001 року, в день 60-ї річниці з початку підпільно-партизанського руху в Україні, – нагадала Євгенія Базюк. – Це данина всенародної поваги до тих, хто в суворий воєнний час боровся з нацистами в глибокому тилу ворога, не шкодуючи крові та життя.