Пішли в похід – ввійшли в легенду

Завідуюча народним музеєм С.А. Ковпака Надія Зайцева для студентів 11Б групи провела екскурсію, присвячену Дню партизанської слави.

Першокурсники-будівельники разом із куратором Віталієм Бірюком оглянули всі кімнати нашого музею. Однак детальніше Надія Олексіївна ознайомила з залою, де зібрані унікальні речі часів партизанського з’єднання С.А. Ковпака.

До цього часу про партизанський рух знали зі спогадів ковпаківців, яких зараз майже не залишилося в живих. Нині ж ми переходимо до дослідження документів Державного архіву Сумської області, Центрального архіву громадських організацій у Києві. Вивчаємо накази та звіти. Прагнемо встановити повні списки загону та долю кожного з бійців,
– ділиться Надія Зайцева.

Наприкінці зустрічі студенти залишили свої враження від почутого та побаченого в книзі відгуків.