Сьогодні ГАТІ керують студенти

У Глухівському агротехнічному інституті імені С.А. Ковпака СНАУ пройшов День студентського самоврядування.

Зранку студенти «витіснили» з робочих місць працівників адміністрації. Навчальним закладом узялися керувати:

директор інституту Альона Волкова;

заступник директора з навчальної роботи Сергій Цигикал;

заступник директора з виховної роботи Ярослава Веретьонник;

заступник директора з навчально-виробничої роботи Наталія Єременко;

заступник директора з виробничої роботи Іван Олекса;

завідувач відділення будівництва та дорожньо-транспортних технологій Василь Пінчук;

завідувач відділення механізації та агропромислових технологій Олександр Мирошниченко;

завідувач відділення eкономіки та інформаційних технологій Ангеліна Дерпа;

завідувач відділення електроенергетики АПВ Артем Чабан;

завідувач заочного відділення Юлія Верченко;

завідувач підготовчого відділення Марія Поцелуєва;

методист Ольга Базуріна;

юрист Вікторія Мурашко;

голова Центру молодіжної політики Наталія Грибко.

Підсумки свого «робочого» студенти, як і належить, підвели на нараді. «Нова адміністрація» стверджує, що виконана ними робота виявилася важкою, напруженою та потребувала досвіду, вмінь і навичок. Студенти зазначили, що навіть половини дня їм вистачило, щоб зрозуміти – заступникам і завідуючим відділеннями, схоже, не вистачає помічників.

Насамкінець озвучили пропозицію на перспективу – озеленити територію ГАТІ СНАУ. На це одразу відреагував «реальний» директор навчального закладу Анатолій Литвиненко. Він запропонував студентам надати власні проекти щодо зміни ландшафтного дизайну інституту. Автору ідеї, яка набере найбільшу кількість голосів пообіцяв 1000 грн.