Вимоги сьогодення враховано

Перша в цьому навчальному році кураторська година у студентів 22АІ групи пройшла в новій лабораторії експлуатації машин та обладнання.

Куратор Сергій Сашньов провів заняття на тему: «Коронавірус: все, що треба знати сучасним студентам». Сергій Вікторович ознайомив другокурсників із правилами поводження в навчальному закладі під час дії карантинних обмежень. Після цього провів екскурсію лабораторією, розповів про наявні екземпляри техніки, а також про плани з наповнення лабораторії в майбутньому.

Студентів помітно зацікавило сучасне обладнання. Майбутні агроінженери зазначили, що аудиторія зручна для навчання, а лабораторія дуже сучасна, тому вони з нетерпінням чекають, коли почнуться заняття зі спецдисциплін.