По праву заслужене свято

В електронній читальній залі інституту бібліотекар Тетяна Хандій провела зі студентами годину цікавої інформації «Міжнародний день студента: історія та традиції свята».

Тетяна Володимирівна розповіла учасникам заходу про серйозні та кумедні традиції студентського життя. Також вони дізналися, що Міжнародний день студента асоціюється не лише з молодістю, романтикою та веселощами, а й із трагічними подіями, які сталися в окупованій Чехословаччині у 1939 році. Студенти та їх викладачі вийшли на демонстрацію, щоб відзначити річницю утворення своєї держави, але їх безжально розігнали загарбники. Частина загинула, а інші були заарештовані. У пам’ять цих подій на Всесвітньому конгресі студентів впровадили Міжнародний день студентів, що святкується 17 листопада.