Будівництво України: історія, традиції сьогодення

Бібліотекарі ГАТІ СНАУ Галина Костюченко та Ніна Шакотько створили віртуальну виставку-хроніку, присвячену Дню будівельника, який щорічно відзначається у другу неділю серпня.

Під час перегляду бажаючі можуть ознайомитися з анотаціями до навчальних посібників, зокрема, «Основи будівельної справи», «Технологія будівельного виробництва», «Будівельна механіка», «Штукатурні системи і машини для опоряджувальних робіт», «Кам’яні роботи» тощо. Крім цього, до уваги читачів представлено тематичні зображення та публікації в періодичних виданнях. Вони ілюструють процес підготовки молодих фахівців-будівельників у Глухівському агротехнічному інституті імені С.А. Ковпака СНАУ.

У процесі створення віртуальної виставки-хроніки використовувалися бібліотечні фонди інституту, архівні фото з народного музею С.А. Ковпака та інтернет-ресурси.

Більш детальна інформація – у відео.