Комфортні умови студентського життя

У ГАТІ СНАУ існує традиція визначати кращі кімнати в гуртожитках. Цей рік, не зважаючи на всі труднощі та перепони, не є винятком.

Головна нагорода за дбайливе й охайне ставлення до кімнати - її ремонт і заміна меблів на сучасні за рахунок інституту.

Крім цього, Центр молодіжної політики пропонує долучитися до конкурсу-обговорення: «Як повинна виглядати сучасна кімната в гуртожитку?». Кожен бажаючий може висловити свою думку з цього приводу. Для цього необхідно надіслати свої ідеї, заповнивши Google-форму. Автор найбільш оригінального та практичного варіанту отримає подарунок від ЦМП! Єдина умова конкурсу – пропозиції мають бути реальні для виконання та практичні у своєму призначенні. Кількість ідей не обмежена.

Спробуй себе в ролі ДИЗАЙНЕРА!