Іменні стипендії спортсменам

Студенти Глухівського агротехнічного інституту імені С.А. Ковпака СНАУ відзначені іменними стипендіями міського голови.

За результатами минулорічних міських, обласних, Всеукраїнських і міжнародних змагань одноразову грошову винагороду отримають спортсмени:

Нікіта Кукелка – чемпіон Сумської області з боксу, бронзовий призер чемпіонату України, кандидат у майстри спорту України;

Артем Медвідь – срібний призер міжнародного турніру з військово-спортивного багатоборства, срібний призер чемпіонату України з військово-спортивного багатоборства, майстер спорту України з військово-спортивного багатоборства;

Кирило Туман – золотий, срібний та бронзовий призер у Всеукраїнських відкритих змаганнях учнівської молоді (юніори) на Кубок України з судномодельного спорту «Полтавська битва 2019», золотий призер Кубку світу з судномодельного спорту у класі моделей «М» (швидкісні радіокеровані моделі).