Перший етап конкурсу імені Тараса Шевченка

У ГАТІ СНАУ відбувся перший етап VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Конкурс проводиться з метою вшанування творчої спадщини видатного українського поета, письменника, художника, громадського та політичного діяча Тараса Григоровича Шевченка. А також задля виявлення творчо-обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання у молодого покоління поваги до мови та традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні, як зазначено в положенні про конкурс.

Викладачі інституту привітали учасників та підсумували результати першого етапу:

І рівень

І місце – Харченко Яна студентка 11АГ групи (викладач – Мелута Г.В), Силіна Аліна студентка 11Ф групи (викладач – Зайнуліна С.М.)

ІІ місце – Лепеш Руслана студентка 11Ф групи (викладач – Зайнуліна С.М.)

ІІІ місце – Євтушенко Альона студентка 12Е групи (викладач – Михайлюкова Т.М.)

ІІ рівень

ІІ місце – Поцелуєва Марія студентка 21Ф групи (викладач – Зайнуліна С.М.)

ІІІ місце – Смирнова Любов студентка 22АГ групи (викладач – Шумара О.О.)

Бажаємо переможцям успіхів у другому етапі.