Підвищуємо кваліфікацію якісно

Викладач спецдисциплін відділення механізації та агропромислових технологій ГАТІ СНАУ Євгеній Авраменко організував поїздку студентів 31М групи до ТОВ «Велетень» для проведення практичного заняття на виробництві з дисципліни «Сільськогосподарські машини».

У ході заняття студенти ознайомилися із сучасною вітчизняною та зарубіжною сільськогосподарською технікою, прогресивними технологіями виробництва та методами господарювання.

Головний інженер ТОВ «Велетень» Віктор Чубун, незважаючи на свою зайнятість, із задоволенням погодився розповісти студентам про особливості своєї роботи та передові технології в інженерії. Він зосередив увагу на характеристиці техніки, особливостях її регулювань і технічному сервісі, а також на технологіях виробництва сільськогосподарської продукції.

Під час заняття студенти з «першоджерел виробництва» отримали фахові знання та перейняли досвід спеціаліста.