Технічне поповнення

Глухівський агротехнічний інститут імені С.А. Ковпака СНАУ отримав від партнерів із KUHN-Ukraine ще три агрегати.

Дисковий культиватор OPTIMER+7503, подрібнювач рослинних решток RMS820 з Y ножами та знаряддя смугового обробітку Striger поповнили матеріально-технічну базу відділення агроінженерії в рамках угоди про співпрацю, укладеною між адміністрацією інституту та генеральним директором KUHN-Ukraine Асадом Лапшем.

Зараз наш навчальний центр KUHN-Ukraine налічує 8 одиниць техніки, – говорить завідуючий відділення агроінженерії Вячеслав Чалий. – Це дає нам можливість готувати висококваліфікованих фахівців, які вивчають сучасні сільськогосподарські агрегати не за плакатами чи відео з інтернету, а в реальних умовах. А це значно підвищує шанс випускників на швидке працевлаштування та гідну заробітну плату. Ми вдячні нашим партнерам і маємо надію, що співпраця триватиме й далі.