«Мова барвиста, мова багата…»

Саме під такою назвою викладач української мови та літератури Ірина Хлонь провела інтелектуально-розважальну гру зі студентами 21АІ групи в електронній читальній залі ГАТІ СНАУ у рамках Тижня української словесності.

На початку заняття викладач познайомила учасників гри з поняттями «сленг», «калька», «суржик» тощо, а також вони переглянули відео із «Дизель шоу», де в гумористичній формі акцентовано увагу на надмірному використанні сленгізмів та запозичених слів в українській мові. Протягом заняття студенти відгадували загадки, редагували рекламні тексти, за що отримували солодощі.

В інтелектуально-розважальній вікторині взяли участь дві команди: «Бригада» та «Артур Бабенко». Хлопці серйозно поставилися до завдання, але з невеликим відривом у чотири бали перемогла команда «Бригада». Переможці отримали разові сертифікати на похід у смарт-кафе.