Спочатку – на практику, потім – на роботу

У ГАТІ СНАУ відбулася зустріч студентів III-ІV курсів спеціальності «Агроінженерія» та «Електроенергетика, електротехніка й електромеханіка» з представниками Сумського національного аграрного університету та ТОВ «НВП «Глобинський свинокомплекс».

Менеджер (управитель) з персоналу ТОВ «НВП «Глобинський свинокомплекс» Вікторія Куценко розповіла про умови проходження практики на підприємстві «Глобино».

Спеціаліст зі свинарства, професор СНАУ, радник групи підприємств «Глобино», куратор практик студентів Микола Повод говорив про необхідність дуальної освіти й основні передумови співпраці бізнесу та навчання; стажування педагогів на підприємстві для знайомства з сучасним обладнанням. Також мова йшла про занесення студентів-практикантів у кадровий резерв, наставництво під час практики, оформлення трудової книжки та виплату заробітної плати. На відео Микола Григорович продемонстрував технічне оснащення комплексів «Глобино».