Виховуємо любов і бережливе ставлення до природи

У рамках тижня циклової комісії природничо-математичних дисциплін викладач біології Лариса Володько провела інтелектуальну гру «Ерудит».

Студенти 11АГ групи змагалися за звання найкращого знавця природничих дисциплін. Конкурс проходив у декілька етапів. Молодим людям необхідно було дати письмові відповіді на загальнобіологічні питання та вирішити завдання з різних природничих дисциплін. Наприкінці гри півфіналісти змагалися в бліц-турі за перше місце.

Журі у складі неодноразових переможниць інтелектуальних змагань, студенток 21М групи Ольги Володько й Анастасії Лещик підраховувало кількість правильних відповідей. У підсумку наполегливої боротьби переможцем став Ростислав Вашньов, друге місце посіла Тетяна П’ятниця, третє – Катерина Мотинга. Студенти отримали заохочення від викладача.

Лариса Анатоліївна вважає, що саме завдяки таким заняттям можна навчити студентів логічно мислити, виховати в них любов і бережливе ставлення до природи, розкрити зв'язок біології з іншими науками.