Міжнародна співпраця: рухаємося вперед

Представники Глухівського агротехнічного інституту імені С.А. Ковпака Сумського НАУ Вячеслав Чалий, Євген Авраменко та Наталія Гончарова взяли участь у семінарі «Діджиталізація у рослинництві».

Захід відбувався 2-5 березня в рамках реалізації українсько-німецького проєкту «Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України». Лектор, проф. Р.О. Кухенбух ознайомив присутніх із поняттями діджиталізація, технічні можливості, управління підприємствами, точне землеробство тощо.

Микола Кондратюк, розробник комплексного ІТ-рішення для агровиробників, представник фірми Soft.farm провів практичне ознайомлення з сучасними агрономічними ІТ-інструментами, які необхідні для впровадження точного землеробства й інших технологій.

Усі учасники семінару отримали сертифікати, подякували лекторам та організаторам і наголосили, що майбутнє – за діджиталізацією.