Найпрекрасніша пора року дарує чудове свято

У Глухівському агротехнічному інституті імені С.А. Ковпака СНАУ відбувся концерт, присвячений Міжнародному дню прав жінок і миру.

Директор вишу Анатолій Литвиненко від імені всіх чоловіків навчального закладу привітав співробітниць зі святом:

Із першим подихом весни ми вшановуємо особливе свято – свято жіночності, чарівності та кохання. Немає жодної роботи, яка б не була покладена на тендітні плечі наших жінок. Ми, чоловіки, відчуваємо себе мужніми, коли поруч ваше надійне плече та порада. Бажаю міцного здоров’я, посмішок на обличчі й отримувати від життя задоволення.

Після цього провели церемонію нагородження. Подяки директора за сумлінну працю та високий професіоналізм вручили Ірині Матюхіній, Яні Щебедько, Ксенії Осьмаковій, Ірині Куліш, Ірині Кошель, Тетяні Горох, Оксані Дзекелевій, Наталії Середі, Ользі Сліпушко, Світлані Реві, Тетяні Линді та Валентині Кривульській. Крім цього, відзначили студенток-активісток: Ірину Фокіну та Каріну Мірошніченко, а також відмінниць навчання Ольгу Базуріну та Юлію Самоху. Ще двох співробітниць Олену Бакликову та Віру Литвиненко відзначили під час урочистостей у міському палаці культури.

Під час урочистостей Аліна Малафієнко, Ірина Фокіна, Альона Євтушенко, Вікторія Татаренко, Олександр Мирошниченко й Анна Овсянко дарували глядачам музичні вітання. Хореографічні колективи Каріни Мірошниченко, Аліни Силіної та Руслана Кривцова виконали сучасні танці. Яна Харченко зачитала тематичну поезію, а Центр молодіжної політики звеселяв присутніх святковим гумором. Протягом концерту зі сцени лунали вірші та щирі вітання від ведучих Богдана Нибилиці й Андрія Захарченка.

Наприкінці заходу визначили переможницю конкурсу «Чарівниця ГАТІ», що проходив у соціальній мережі Instagram. Нею стала студентка 11АГ групи Яна Польовик.