Як уберегти себе від коронавірусу

У Глухівському агротехнічному інституті імені С.А. Ковпака СНАУ протягом декількох днів проходила низка інформаційних хвилин для студентів і співробітників вишу щодо стану поширення епідемії у світі.

Про те, як уберегти себе від коронавірусу в разі поширення його в Україні, розповіла медична сестра навчального закладу Ірина Куліш. Зокрема, вона говорила про діагностику захворювання, симптоматику, групи ризику. Крім цього, під час зустрічей мова йшла про передачу нового коронавірусу крапельним і контактним шляхами, обов’язкову дезінфекцію поверхонь і те, як довго вірус живе на них. До того ж Ірина Куліш порадила частіше мити руки з милом, теплою водою, періодично обробляти спиртовмісним антисептиком тощо.