Делікатес для інтелекту

У рамках тижня природничо-математичних дисциплін студенти 11ПЕ групи відвідали відеолекторій з вищої математики, під час якого молоді люди переглянули документальний фільм «Велика таємниця математики».

Ви коли-небудь замислювались, чи є математика винаходом людства, чи це просто засіб опису існуючих закономірностей та порядку всесвіту?

Коли одні з найвідоміших вчених сучасності говорять про те, що за їх математичними винаходами стоїть прихований від ока універсальний порядок, то мимовільно задаєшся питанням: «А ким цей порядок був встановлений і звідки взялися ті фізичні константи, які люди поступово відкривають і які лежать в основі усіх фізичних процесів, що відбуваються у всесвіті?»

Такі справді філософські питання з захватом обговорювали студенти разом із викладачем Тетяною Лазарєвою після перегляду фільму. Виявляється, «вишка» не така вже й нудна…