Профілактика вживання психоактивних речовин

У Глухівському агротехнічному інституті імені С.А. Ковпака СНАУ відбулася зустріч студентів І-ІІ курсів із лікарем-наркологом Глухівської центральної районної лікарні Григорієм Галагуцьким.

У рамках місячника боротьби з наркоманією серед молоді Григорій Петрович розповів про шкідливість вживання наркотичних речовин. Зокрема, говорив про їх різновиди, діагностику, сучасні способи поширення, вплив на життя людини. Ознайомив із симптомами, які допомагають визначити, чи вживає людина якісь психотропні речовини. Присутні обговорили, чим відрізняються наркотичні речовини від інших. Крім цього, лікар наголосив, що варто уникати контактів із незнайомцями, які пропонують спробувати невідому речовину під виглядом цукерок, сумішей для куріння тощо, а також не думати, що від одного разу нічого не буде, адже є такі наркотики, які викликають миттєве звикання.